SKLEP


Lista produktów
Pokaż koszyk

Nasi partnerzy

PATRONAT HONOROWY

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości 
Bezpieczna droga do przedszkola
czwartek, 13 czerwca 2013 14:53
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Dwoje dzieci z naszego przedszkola (Pszczółka Maja z Gniezna) Julka Hamera i Oliwier Mopert (sześciolatki)wzięło udział w konkursie konkursie pt."Bezpieczna droga do przedszkola", którego organizatorem było przedszkole nr 13 w Gnieźnie. Konkursowi przygladali się a jednocześnie oceniali : zastępca prezydenta Czesław Kruczek, wice starosta Robert Andrzejewski, starszy sierżant sztabowy Agnieszka Jankowska, ratownik medyczny Mateusz Gronowski i metodyk Maria Rumieniecka. Celem konkursu było stworzenie okazji do wykazania się wiedzą dotyczącą elementarnych zasad obowiązuących w ruchu drogowym, wdrażanie do przestrzegania ogólnych zasad bezpieczeństwa, wspólna zabawa dzieci. Dzieci udzielały odpowiedzi na pytania dotyczące znaków drogowych, znajomości numerów alarmowych, prezentowały wiersze i piosenki dotyczące bezpieczeństwa. Ratowniki medyczny Mateusz Gronowski zaprezentował sprzęt medyczny potrzebny do ratowania zdrowia oraz przybliżył dzieciom zasady udzielania pierwszej pomocy./Agnieszka Wietrzykowska/