SKLEP


Lista produktów
Pokaż koszyk

Nasi partnerzy

PATRONAT HONOROWY

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gościmy


Notice: Undefined index: xe74092b in /bezpieczneprzedszkole/templates/theme533/html/mod_whosonline/default.php on line 1
Naszą witrynę przegląda teraz 110 gości 
Kominiarz w Sieradzu
poniedziałek, 22 maja 2017 11:33
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Z okazji Ogólnopolskich Dni Bezpiecznych Przedszkoli, w ramach zajęć ,,Czyste powietrze” przedszkole nr 3 w Sieradzu odwiedził  kominiarz. Dzieci dowiedziały się na czym polega jego praca. Mogły obejrzeć strój, w którym pracują kominiarze oraz narzędzia potrzebne do  wykonywania tego zawodu. Dzieci dowiedziały się po co czyści się kominy, czemu w pomieszczeniach znajdują się  kratki wentylacyjne oraz dlaczego nie wolno palić śmieci w piecach.