SKLEP


Lista produktów
Pokaż koszyk

Nasi partnerzy

PATRONAT HONOROWY

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gościmy


Notice: Undefined index: xe74092b in /bezpieczneprzedszkole/templates/theme533/html/mod_whosonline/default.php on line 1
Naszą witrynę przegląda teraz 105 gości 
Sanocka policja
środa, 10 maja 2017 13:03
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Dzieci z przedszkola nr 1 w Sanoku wybrały się na wycieczkę na posterunek Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. Podczas tej wizyty mogły zapoznać się z pracą sanockich policjantów, ich miejscem pracy i potrzebnym wyposażeniem. Duże zainteresowanie wzbudziły policyjne radiowozy i motocykle, a szczególnie sygnały dźwiękowe. Przedszkolaki mogły wczuć się w rolę policjanta i zasiąść za kierownicą policyjnego wozu lub przymierzyć elementy umundurowania. Dzięki filmom ,,Gatki” i ,,Piraci” dzieci przypomniały sobie zasady unikania zagrożeń w ruchu  drogowym i podczas spotkania z nieznajomymi.