Notice: Undefined index: xe74092b in /bezpieczneprzedszkole/templates/theme533/html/mod_whosonline/default.php on line 1

Agata Gabrysz – autorka i organizatorka programu „Bezpieczne Przedszkole”, od 25 lat nauczyciel przedszkola, dyrektor, obecnie właściciel Dictum - firmy opiekującej się Bezpiecznym Przedszkolem. Socjoterapeuta oraz logopeda szkolny i przedszkolny, trener. W Bezpiecznym Przedszkolu odpowiada za kontakty z Wami. Autorka scenariuszy zajęć związanych z problematyką bezpieczeństwa (znajdziecie je na stronie) i pomocy edukacyjnych. Wspólnie z Anną Cieślik opracowała autorski program "Moje Emocje" (więcej o Emocjach na www.bezpiecznaszkola.com)

Piotr Gabrysz - Redaktor strony www.bezpieczneprzedszkole.com. Trener w firmie szkoleniowej Dictum. Specjalizuje się w szkoleniach z wdrażania standardów kontroli zarządczej, ochrony danych osobowych i kompetencjach miękkich (zarządzanie stresem, zarządzanie czasem, asertywność w komunikacji, umiejętności negocjacyjne). Publikuje w miesięczniku Kadry Kierownicze w Administracji, w portalu www.podatki.biz, Biuletynie Kontroli Zarządczej Ministerstwa Finansów. W wolnych chwilach pisze opowiadania dla dzieci (znajdziecie je na naszej stronie). Kilka z nich opublikował Świerszczyk.

Katarzyna Gabrysz - absolwentka psychologii. Specjalizuje się w psychologii biznesu. Po pracy zdolna graficzka „Mama” Zuzi i Wojtka, przedszkolaków, których spotykacie w Bezpiecznym Przedszkolu. Jej autorstwa jest między innymi grafika Bezpiecznego Mema i podłogowej gry edukacyjnej Bezpieczny Przedszkolak

Marcin Skoczek - przysięgamy, że naprawdę istnieje. Grafik, satyryk, ilustrator książeczek dla dzieci. W Bezpiecznym Przedszkolu robi to, co w życiu- rysuje. Odpowiedzialny graficznie za Tekstylne Miasteczko Drogowe, karty do gry Moje Emocje, książeczkę "Nocna wyprawa Zuzi".